سیستم مکنده ی جاروبرقی ال جی

اگر جاروبرقی ال جی خود را ببینید مسیر هوای مکش شده توسط گردش موتور و فن مکنده ی هوا در سر موتور ، در محفظه ی ورودی جاروبرقی ، کیسه زباله و خروج هوا از محفظه ی خروجی مشخص است. این هوا پس از عبور از روی سیم پیچ های استاتور و آرمیچر از قسمت عقب موتور خارج می شود. به علت وجود فیلتر در مسیر هوای ورودی معمولا موتور کثیف نمی شود و هوای خروجی در بالای موتور پس از عبور از فیلتر خروجی تمیز می شود و محیط منزل را کثیف و آلوده به گرد و غبار نمی کند.

مسیر هوای مکش شده توسط گردش موتور و فن مکنده ی هوا در سر موتور ، در محفظه ی ورودی جاروبرقی ، کیسه زباله و خروج هوا از محفظه ی خروجی : الف) هوای ورودی به محفظه یا دریچه مکش جاروبرقی ال جی.   ب) ورود هوا ، خروج هوا ، محل قرار گرفتن فیلتر خروجی ، محل قرار گرفتن برد الکترونیک ، محل قرار گرفتن سیم جمع کن ، دریچه ی مکش هوا.

در جاروبرقی مسیر هوا را همراه با ذرات گرد و غبار و زباله به داخل کیسه ی زباله و خارج شدن هوا از روزنه های کیسه زباله به موتور و نهایتا به خارج از جاروبرقی ایستاده مشخص است.

*مسیر هوا و گرد و غبار به داخل کیسه ی زباله جاروبرقی ال جی و هوای فیلتر شده از کیسه زباله جاروبرقی ال جی به موتور و خارج از جاروبرقی را که به شکل خوابیده یا افقی است مشخص است.

سیستم مکنده ی جاروبرقی ال جی

نکته ی مهم در تعمیر جاروبرقی ال جی :

*در جاروهای برقی ال جی که کیسه زباله ی یک بار مصرف دارند هنگامی که ¾ حجم کیسه پر می شود باید کیسه را تعویض کنید.

*کیسه زباله های دائمی یا پارچه ای جاروبرقی ال جی را هر چند وقت یک بار تمیز بشویید تا روزنه های آن باز شود و مکش هوا بهتر صورت گیرد.

*فیلتر های ورودی و خروجی هوا در جاروبرقی ال جی را به موقع تعویض و یا تمیز کنید تا هوای خارج شده از کیسه زباله که ذرات میکروسکوپی گرد و غبار را به همراه دارد وارد موتور و محیط منزل نشود.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دیبا سرویس:

تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی زیمنس

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی بوش

و سایر برندهای جاروبرقی

خواندن 8503 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.