راهنمای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی بوش

جاروبرقی ها جزئ یکی از آن چیزهایی هستند که شما درباره ی آن خیلی فکر نکنید تا زمانی که چشمک نزنند و هشدار ندهند.
خوشبختانه ، آنها ماشین های نسبتا ساده ای هستند و اغلب بسیار آسان هستند تا خودتان آن را تعمیر کنید.

در زیر ما به مواردی اشاره نموده ایم که می تواند راهنمای خوبی برای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی بوش و ال جی باشد

ابتدا اقلام اساسی را چک کنید ، سپس راه خود را به داخل بسازید.
1) جاروبرقی بوش را امتحان کنید و مشخص کنید چه نوع آز آن اشتباه است : آیا آن خاموش نشده؟ آیا آن روشن نمانده؟ آیا جاروبرقی بوش ضعیف کار می کند یا به طور غیر یکنواخت کار می کند؟ آیا ریش ریش شده یا دیگر زباله های پشت آن؟ آیا آن قطع کننده یک قطع کننده ی مدار است؟ آیا آن سر و صدا تولید می کند یا یک بوی از آن بیرون می آید؟
2) جاروبرقی بوش را بررسی کنید دوشاخه را  به برق متصل کرده و روشن کنید ، و  پریز برق به آن قدرت جریان می دهد. اگر شما یک تستر مدار ندارید ، سعی کنید به لامپ یا رادیو که شما می دانید آن کار می کند متصل کنید.  بله ، این واضح است ، اما بدون برق ، جاروبرقی بوش شما هر کاری را به درستی انجام نمی دهد.
3) برای یک ویژگی بیش از حد دما چک کنید : بعضی از جاروبرقی های ال جی یک وسیله ای دارند که  اگر دستگاه زیاد گرم شود دستگاه را متوقف می کند. اگر جاروبرقی ال جی شما جریانش قطع شد ، از برق جدا کنید ، کتابچه ی راهنمای تعمیر جاروبرقی ال جی خود را چک کنید و برای چند لحظه صبر کنید  (احتمالا 20 تا 30 دقیقه).  سپس ، گرفتگی یا مشکلات دیگر را بررسی کنید و سپس با دقت دوباره جاروبرقی ال جی را روشن کنید.
* توجه داشته باشید که جاروبرقی های بوش گاهی اوقات یک فیوز حرارتی کوچک در خط خود دارند که تقریبا بین سرب سوئیچ و سیم پیچ موتور  پنهان می شوند. این را  به راحتی متوجه نخواهید شد و نواری دارد که آن را پوشانده است.
4) مطمئن شوید که همه چیز را در حفظ و تعمیر جاروبرقی بوش انجام دادید. اگر جاروبرقی بوش کار کرد اما عملکرد آن ضعیف بود (مکش ضعیف) ، یا اگر جاروبرقی  باقی مانده (زباله)  را در پشتش  خالی کرد ، یا اگر بوی گرد و غبار می آید  یا مرتب سازی بر سوزاندن کلی بو. سپس دوباره جاروبرقی بوش را چک کنید. اگر عملکرد آن رضایت بخش بود ، به ادامه بازگشت به این سطح نیازی ندارد.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دیبا سرویس:

تعمیرات جاروبرقی زیمنس

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

خواندن 9113 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.