جاروبرقی های ال جی با سرعت متغیر

برای جارو کردن فرش و تمیز کردن پرده ها و مبل ها از جاروبرقی ال جی که سرعت و قدرت مکش موتور آن قابل تغییر است استفاده می شود.

یک دستگاه جاروبرقی ال جی کم صدا با سرعت متغییر ، توان مصرفی حداقل و حداکثر آن به ترتیب 400 و 800 وات است. این دستگاه مجهز به سیم جمع کن و نشانگر سطح خاکروبه و حفاظت کننده ی موتور است. کنترل سرعت این دستگاه توسط یک پتانسیومتر و به صورت چرخشی از روی دستگاه انجام می شود.

جاروبرقی ال جی ای که قدرت آن حداکثر 1400 وات است ، سرعت آن به صورت الکترونیکی ، به وسیله ی یک پتانسیومتر با دسته ی کشویی ، از روی دستگاه تنظیم می شود.

نحوه ی تنظیم سرعت و تغییر قدرت مکش جاروبرقی ال جی به وسیله ی تغییر یک پتانسیومتر با دسته ی کشویی مشخص است. محدوده ی تغییر قدرت مصرفی این جاروبرقی ال جی 400 تا 1400 وات است.

این جاروبرقی ال جی دارای کیسه ی جمع آوری زباله از نوع کاغذی یک بار مصرف است.

جاروبرقی ال جی دارای دو میکروفیلتر است. یکی از میکروفیلتر ها در جلوی محفظه ی موتور قرار دارد. این میکروفیلتر مخصوص فیلتر کردن هوای ورودی به محفظه ی موتور است.

نکته ی مهم : قسمت داخلی میکروفیلتر پس از هر سه بار تعویض پاکت جاروبرقی تعویض شود

جاروبرقی های ال جی با سرعت متغیر.

میکروفیلتر دیگر که مخصوص خروجی هوا و برای جلوگیری از آلایندگی محیط منزل است در بالای محفظه ی موتور نصب می شود. پس از کثیف شدن آن ، قسمت داخلی این میکروفیلتر باید تعویض شود.

یک دستگاه جاروبرقی ال جی ای که قدرت آن حداکثر 1500 وات است ، سرعت و قدرت مکش این جاروبرقی ال جی متغیر است.

در این جاروبرقی ال جی فیلتر 9 لایه ی کربنی (ضد آلرژی) به کار می رود و محفظه ی موتور آن طوری طراحی شده است که صدای تولید شده در سیستم مکش حداقل باشد.

تنظیم قدرت مکش در این جاروبرقی ال جی از روی دسته ی جاروبرقی انجام می شود.

یک جاروبرقی ال جی با سرعت و قدرت مکش متغیر 1700 وات ، مجهز به سیم جمع کن ، لوله ی تلسکوپی تاشو و قابل تنظیم ، فیلتر قابل شست و شو (ضد آلرژی) و برس ضربه زن برای تمیز کردن بهتر محیط منزل است و نیاز به کیسه و پاکت برای جمع آوری زباله ندارد و زباله ها در مخزن پلاستیکی دستگاه جمع می شود.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دیبا سرویس:

تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی آاگ

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی بوش

و سایر برندهای جاروبرقی

خواندن 8108 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.