جاروبرقی بوش با سیستم جاروکشی خشک و تر و شوینده با آب سرد

در این نوع جاروبرقی های بوش پالایش با آب ، روشی موثر برای از بین بردن گرد و غبار و جلوگیری از ورود آن به هوا است.

یک دستگاه جاروبرقی بوش با قدرت حداکثر 1600 وات دارای درجه ی تنظیم قدرت ، مخزن آب کثیف 8 لیتری ، سیستم اتوماتیک تنظیم مقدار شامپو با پنج حالت ، نشانگر آب تمیز ، مخزن جداگانه ی شامپو ، قطعات جانبی برای نظافت فرش و پارکت ، قطعات جانبی برای نظافت پنجره و دیوار ، لوله ی آلومینیومی و سیم جمع کن است.

جاروبرقی بوش پنج عملکرد مختلف شستن ، خشک کردن ، پاک کردن ، مکیدن جامدات و مکیدن مایعات را با توان حداکثر 1500 وات انجام می دهد. این جاروبرقی بوش دارای دو کلید جداگانه برای راه اندازی سیستم مکش و پمپ ، دو مخزن بیرونی جدا شدنی با نشانگر جداگانه ، یکی برای شوینده ها (2.5 لیتری) و یکی برای عملکرد پاک کردن با آب (2.5 لیتری) ، سیستم پالایش 5 مرحله ای ، دو عدد میکروفیلتر ، فیلتر محافظ موتور از جنس پلی اورتان ، و وسایل جانبی برای تمیز کردن فرش ، سطوح تخت ، شیشه ، مبل و پرده است.

جاروبرقی بوش با سیستم جاروکشی مواد خشک و تر

یک دستگاه جاروبرقی بوش با قابلیت جاروکشی مواد خشک و تر ، مکش مایعات غیر قابل اشتعال و شویندگی سطوح مختلف را در نظر بگیرید. این دستگاه جریان سریعی از محلول شوینده با فشار زیاد را تولید می کند که لکه های سخت را از بین می برد ، آن گاه دستگاه با مکش مجدد ، سطوح را کاملا پاکیزه می کند. این جاروبرقی بوش دارای قابلیت شست و شوی سطوح عمودی به علت وجود پمپ ، محفظه های جداگانه ی آب دارای ماده ی شوینده و آب کثیف ، سیستم پالایش 7 مرحله ای ، فیلتر ضد باکتری ، تغییر کاربری آسان (از شویندگی به جاروکشی و برعکس) ، نشانگر پر بودن کیسه ، دو محفظه ی جداگانه برای پاک کردن با آب و جاروکشی خشک ، سیم جمع کن (برای 8 متر سیم) و سری مثلثی شکل با برس ترکیبی برای فرش و سطوح سخت (سرامیک و پارکت) است.

سیستم پالایش 7 مرحله ای ، ذرات گرد و غبار بزرگ تر از 5 میکرون را تا 99.9 درصد جذب می کند. این فیلتر ، ضد باکتری و ضد حساسیت بوده و هوای خارج شده از آن کاملا پاک است.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دیبا سرویس:

تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی بوش

و سایر برندهای جاروبرقی

خواندن 7777 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.