انواع جاروبرقی بوش و کاربرد آن ها

جاروبرقی های بوش از نظر شکل ظاهری ، ولتاژ تغذیه ، قدرت موتور ، قدرت مکش ، جریان هوا ، وزن ، طول سیم ، سرعت ، سیستم فیلتر ، نوع محفظه ی زباله ، امکانات جانبی ، جاروکشی خشک و تر ، شست و شو با آب سرد و گرم و بخار ، خشک کن ، قابلیت شارژ ، نحوه ی راه اندازی ، کاربرد و ... دسته بندی می شوند.

جاروبرقی بوش با سیستم جاروکشی خشک

امروزه آن دسته از جاروبرقی های بوش که از آن ها برای جمع آوری گرد و خاک ، زباله و اجسام جامد ریز و پاکیزگی محیط منزل استفاده می شود از ساده ترین انواع جاروبرقی بوش به شمار می روند.

این جاروبرقی ها از امکانات و قابلیت های مختلف برخوردارند ، که با توجه به نوع امکانات و کارایی تقسیم می شوند.

جارو برقی های یک سرعته بوش

*دستگاه های جاروبرقی بوش مجهز به سیم جمع کن ، فیلتر نمدی ، موتور یونیورسال یک سرعته و کلید روشن و خاموش هستند. در این جاروبرقی های بوش برای جمع آوری زباله ، کیسه ی زباله ی یک بار مصرف کاغذی یا کیسه ی دائمی پارچه ای با قابلیت تخلیه و استفاده ی مجدد به کار می رود.

*یک دستگاه جاروبرقی بوش یک سرعته مجهز به میکروسوییچی است که به وسیله ی یک اهرم میله ای از در مخزن جمع آوری زباله فرمان می گیرد و در صورتی که در مخزن زباله باز یا کیسه ی زباله پر باشد و یا چنانچه کیسه ی زباله در مخزن جمع آوری زباله نباشد ، میکروسوییچ عمل می کند و دستگاه را از کار می اندازد. یاتاقان سمت کلکتور یا عقب این موتور بوشی و یاتاقان سمت محور یا جلوی آن بلبرینگی است.

الف) اجزای جاروبرقی های یک سرعته بوش :

فیلتر نمدی ، شستی سیم جمع کن ، شستی کلید.

ب) اجزای جاروبرقی های یک سرعته بوش با سیم جمع کن :

فیلتر نمدی ، شستی سیم جمع کن ، شستی کلید ، محفظه ی سیم جمع کن ، محفظه ی موتور و میکروسوییچ ، مخزن جمع آوری زباله ، در مخزن جمع آوری زباله.

نکته ی مهم : پس از پر شدن زباله ی جاروبرقی بوش ، به میزان ¾ حجم کیسه ی کاغذی ، باید کیسه تعویض شود. برای این منظور از کیسه های جمع آوری زباله از نوع کاغذی یک بار مصرف استفاده می شود.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دیبا سرویس:

تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی آاگ

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی بوش

و سایر برندهای جاروبرقی

خواندن 8483 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.